| Strona główna |

Mozaiki

 

Mozaiki są uniwersalnym i niezwykle interesującym pomysłem na uzyskanie ciekawego efektu w pomieszczeniu. Szerokie zastosowanie mozaiki pozwala na nieskrępowaną dowolność w aranżacji wnętrz. Mozaiki świetnie wkomponowują się w inne płytki tworząc efektowny dekor. Ciekawy rezultat można uzyskać stosując mozaikę np. jako okładzinę obudowy wanny.  

Niektórzy producenci, tacy jak np. Mosaico Piu oferują również stworzenie mozaiki według projektu Klienta. Taki spersonalizowany obraz na ścianie lub podłodze może stanowić niezwykle oryginalny akcent w salonie, kuchni, jak również łazience.

Różnorodność materiałów, z których wykonuje się mozaiki sprawia, że ich zastosowanie w niemal każdym obiekcie lub pomieszczeniu tworzy w nim niepowtarzalny klimat. Zarówno mozaiki szklane, jak i kamienne lub ceramiczne znajdują obszerne grono zadowolonych nabywców.

Firma DB STONE jako importer ma w swojej ofercie szeroki wybór mozaik. Zachęcamy do kontaktu mailowego kontakt@dbstone.pl lub zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego w Bytomiu.