Marca Corona

Marca Corona to włoski producent cenionych na świecie płytek ceramicznych i gresowych. W ofercie Marca Corona możemy znaleźć szeroki przekrój propozycji: od płytek marmuropodobnych, przez płytki drewnopodobne, ozdobne, kamienne, po heksagony i cegiełki. Ta różnorodność sprawia, że płytki Marca Corona znajdą zastosowanie zarówno w domowej łazience, nadając jej przytulny klimat, jak i w holu ekskluzywnego hotelu podkreślając prestiż miejsca.

Na uwagę zasługuje nowa seria Marca Corona Foyer Royal. To płytki marmuropodobne, które dostępne są w formatach 120x278; 120x120; 60x120; 60x60; 30x60 oraz pięciu wersjach kolorystycznych: Foyer Royal Cozy, Foyer Royal Delicate, Foyer Royal Chic, Foyer Royal Drama, Foyer Royal Green Ama.

Wyróżniającą się kolekcją jest Marca Corona Paprica. To seria wzorzystych heksagonów w formacie 25x21,6, które możemy położyć zarówno na ścianie, jak i na podłodze.

Importujemy płytki prosto od producentów, dzięki czemu oferujemy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi kolekcjami producenta Marca Corona TUTAJ.

Chcesz zamówić płytki Marca Corona? Zapraszamy do kontaktu:
Tel kom: +48 783 297 293
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.